אודות המדף

Turn Key Project – לך יש צורך, לנו יש פתרון.

אנחנו מתמחים בלהקשיב לצרכים, לחזון ולניסיון של מי שיודע בדיוק למה הוא זקוק – לך. כבר משלב ראשוני אנחנו פה כדי לתת מענה עם אנשי המקצוע שלנו. אנחנו נמדוד, נתכנן, נשרטט, נפיק את המפרט הטכני ונתפור לך את הפתרון שאתה זקוק לו. משולחן השרטוט ישירות אל קו היצור! 

במפעל "המדף" אנחנו משתמשים בפלדה מאיכות מעולה (בעלת תעודת טיב של היצרן) ומצליחים ליצור את המוצרים הטובים ביותר בתהליכים מתקדמים של עיבוד הכוללים חיתוך, ניקוב, כיפוף, ערגול, ריתוך, צביעה ובעצם כל מה שצריך כדי לייצר עבורך את הטוב ביותר.

מאות לקוחות, שלושה דורות, מפעל אחד.

מכיוון שאנחנו חברה משפחתית (שלושה דורות!) אנחנו רואים בלקוחות שלנו בני משפחה, ובין אם הם גופי ענק בעלי צרכים מגוונים כמו מערכת הבטחון, משרדי ממשלה, בתי חולים וצה"ל , בין אם הם חברות מסחריות הפרוסות על פני כל הארץ כמו טבע, אינטל, צ'קפויינט, ובין אם מדובר ברשתות חנויות, מסעדות, מחסנים – הלקוחות שלנו חוזרים שוב ושוב בזכות השירות ובזכות המוצר. אלפי לקוחות, שלושה דורות, 45 שנים, מפעל אחד.

"המדף" היא מילה נרדפת לאיכות, שירות ופתרונות כחול לבן.

אנחנו מקפידים על אבטחת האיכות בכל שלבי הייצור. בזכות העבודה הקפדנית והבקרה הצמודה, מוצרינו עומדים בתקן הישראלי ISO9002 ובדרישות משרד הבטחון מנה"ר רמה B. ומה שטוב למערכת הבטחון, טוב לך. לא?

אנחנו בחברת המדף נשמח לצרף אותך לחוג לקוחותינו ולהעניק לך את המוצרים והשירות שתפורים לך ולצרכים שלך.