מדפי אחסון – הפתרון המושלם לאחסנה

מדפי אחסון
מדפי אחסון

מדפי אחסון

כאשר יש צורך לנהל מחסן מודרני, חשוב מאוד לשים דגש על יעילות. ידוע לכל שכל מחסן באשר הוא לרבות מחסנים המהווים חלק ממערך לוגיסטי כלשהו, חייב לעמוד במדדי יעילות הנוגעים לכניסת הסחורה למחסן, להוצאת הסחורה, לניצול טוב של שטח המחסן ועוד.

על מנת שמדדי היעילות של המחסן יהיו טובים, חשוב מאוד שכל מחסן יכיל בו את פתרונות האחסון הטובים ביותר. מדפי אחסון הנבחרים בקפידה לכל סוג של מחסן, ללא ספק מהווים פתרון אחסון איכותי שיכול להעניק לכל מחסן את האפשרות להיות יעיל מבחינת כל המדדים השונים. בכדי לבחור מדפים לאחסנה בצורה נכונה עבור כל מחסן, ישנם מגוון פרמטרים שיש להתחשב בהם.

על כן, עוד בטרם אתם בוחנים את המדפים השונים המוצעים כיום בשוק לצורך אחסון, בדקו היטב מהם צרכי האחסון שלכם, מהו גודל חלל המחסן העומד על הפרק ועוד ורק לאחר מכן, תתחילו לבחון מדפי אחסון שעונים על כלל הפרמטרים המדוברים.

מדפי אחסון לחנויות- מדוע זה חשוב?

שאלת השאלות העולה על הפרק כאשר מעוניינים שהמחסן יענה על מדדי היעילות שלו בצורה הטובה ביותר היא: איך לבחור מידוף? ההיצע כיום בתחום מידוף למחסנים, פתרונות אחסון ומגירות אחסון נוספים עבור מחסנים הוא ללא ספק גדול לאין שיעור ועל כן, גם בחירת מדפים למחסן איננה דבר פשוט. בטרם תבחרו מדפים לאחסנה העונים על הצרכים שלכם, חשוב מאוד שתבינו מדוע חשוב להשקיע במידוף מלכתחילה.

ובכן, התשובה לשאלה זאת היא די ברורה: מידוף נכון למחסן מאפשר הצגה נוחה וברורה של כלל הציוד שבו. כאשר מדובר בעסקים אז הוא מאפשר תצוגה נוחה של כלל המוצרים שבו עבור  קהל הרוכשים הפוטנציאלים וכן, הוא מאפשר ניווט קל בין מעברים.

ידוע לכל בעל חנות כיום כי התחרות בשוק היא רבה מאוד ועל כן, כאשר מדובר על עיצוב החנות שלו, הבחירה במידוף מתאים מעניק יתרון לעסק על פני עסקים מתחרים הן בשל העובדה שנוח יותר ללקוחות להיכנס לחנות ולמצוא את מבוקשם והן בשל העובדה שמידוף שנבחר בקפידה משפיע על הדקורטיביות והאסתטיות שבכל חנות.

מעבר לכך, בחירת מידוף נכון לכל חנות תורם לחיסכון משמעותי בעלויות שכן, מדפים מהווים כלי יעיל לצורך מקסום שטח אחסון וכן, מאפשרים שליפה מהירה של מוצרים לקהל לקוחות ואספקה מהירה של מוצרים לקהל לקוחות שנכנס לחנות. סידור הסחורה במדפים אף מאפשר ניהול נכון ויעיל של המלאי בחנות.

מדפי אחסון להשפעה על הנגישות והשקיפות במחסן

כאשר בוחרים מדפי אחסון למחסן בחנויות או בכל חלל אחסון אחר, חשוב מאוד להקפיד על נגישות מקסימלית. כלומר, על המדפים לאפשר נגישות מקסימלית לכלל המוצרים המאוחסנים עליהם. מדפים איכותיים ימנעו במחסנים של חנויות ובתי עסק אחרים נזקים לפריטים שונים בעת פריקת סחורה או איסוף סחורה ובכך בעצם ימנעו נזק כלכלי.

מעבר לנגישות שמהווה פרמטר חשוב מאוד בכל מה שקשור למחסנים, בייחוד בחנויות ובבתי עסק, ישנו פרמטר נוסף חשוב מאוד שעליו משפיעים מדפים במחסן והוא כמובן השקיפות. מדפים איכותיים הן מבחינת העמידות שלהם, הן מבחינת חומר הגלם מהם הם עשויים והן מבחינת גודל שלהם משפרים את היכולת לאתר ולמצוא את הפריטים המצויים במחסן בכל רגע נתון בצורה קלה ונוחה.

כיצד בוחרים מדפים לאחסון בצורה הטובה ביותר

בכדי לבחור מדפי אחסון אשר יענו הן על הממד של נגישות והן על הממד של שקיפות, יש לשים דגש על מספר פרמטרים. ראשית כל, חשוב מאוד לשים דגש על חומר הגלם ממנו עשויים המדפים. התקנת מדפים למחסן יכולים להיות עשויים מחומרים שונים כגון: עץ, מתכת או חומרים פלסטיים שונים.

חשוב מאוד לבחון איזה חומר גלם מהווה את החומר העמיד ביותר, בעל היתרונות הרבים ביותר בכל הנוגע למדפים. מדפי מתכת מהווים כיום מדפים פופולאריים מאוד למחסנים בחנויות ואף למחסנים ביתיים ומחסני תעשייה ועל כן, בהחלט כדאי לבחור בהם. מעבר לכך, חשוב מאוד לבחור מדפים בגודל מתאים ובעומק מתאים לכל חלל אחסון.

על מנת לבחור מדפי אחסון בצורה הטובה ביותר, רצוי וכדאי להגיע לטובים ביותר בתחום פתרונות מידוף לעסקים, למחסנים ביתיים, למחסני תעשייה ועוד. חברה בעלת מוניטין בתחום מידוף, היא ללא ספק חברה שכדאי לרכוש ממנה מדפים לאחסון עבור כל מטרה וכל חלל אחסון.

אז מה היה לנו עד כה?
שתף את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
מאמרים נוספים:
מדפים למשקל כבד

מדפים למשקל כבד

מדפים למשקל כבד – קריטריונים לבחירת המדפים המתאימים עבורכם? כאשר אתם בוחרים את אופציית המדפים הטובה ביותר למחסן שלכם, שימו

מדפי אחסון למחסן

מדפי אחסון למחסן

מדפי אחסון למחסן – כיצד לבחור נכון מדפים העונים על הצורכים שלנו? כאשר מחליטים כיצד לבחור מדפי אחסון למחסן, יש