מערכות מידוף

מערכות מידוף

כאשר מעוניינים להתקין מערכות מידוף למחסנים, יש צורך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, על מנת שמערכת זו תענה על ייעודה באופן האידאלי. על כן, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע גם אודות סוג המדפים שכדאי לרכוש עבור המחסן שלכם וגם על אופן התקנת המדפים הנבחרים בחלל המחסן המדובר.

על מנת להפוך כל מחסן לחלל אחסון איכותי, חשוב מאוד לדאוג להתקנת מדפים. מערכות מידוף צריכה להתאים באופן איכותי לכל שימוש ובנוסף למחסן בהתאם לפרמטרים שונים. לכן, בטרם בוחרים מדפים למחסן, כדאי מאוד לבחון את כל הפרמטרים העומדים על הפרק לבחירת מידוף איכותי עבור המחסן.

מערכות מידוף – כיצד תבחרו?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות מידוף למחסן ביתי. לכן, על מנת לבחור מערכות מידוף מתאימות , יש צורך לשים דגש על מספר פרמטרים: ראשית כל, יש לבחור מדפים העשויים מחומר גלם איכותי. מדפי מתכת ידועים כיום כמדפים החזקים והטובים ביותר עבור מחסנים. כמו כן, על מנת שיהיה אפשר לבצע שינויים כאלה ואחרים במידוף עצמו במחסן, כדאי לבחור במערכת מידוף מודולרי.

בעוד שמדפים רגילים הם מדפים שלא ניתן לבצע בהם שינויים לאחר שלב ההתקנה הראשוני שלהם מבחינת שינוי העומק שלהם, האורך שלהם ועוד, הרי שהתקנת מערכת מידוף מודולרי מאפשרת ביצוע שינויים שונים לאחר ההתקנה, בהתאם לצורך.

תכנון התקנת מערכת מידוף למחסן

התקנת מדפים למחסן ביתי חייבת להתבצע בתכנון מדויק. על מנת להצליח במשימה, יש צורך לבחון מראש את הצרכים של בעל המחסן. כך לדוגמה: יש צורך לבחון האם במחסן עתידים להיות מאוחסנים חפצים כבדים או שמא מדובר על אחסון חפצים קלים. מהי כמות הפריטים שיש לאחסון במחסן ועוד.

לאחר שבוחנים את כלל הצרכים של בעל המחסן, יהיה ניתן להתחיל בשלבי ההתקנה של המחסן. על מנת להתקין מערכת מידוף למחסן באופן יעיל, יש צורך לשים דגש על מספר פרמטרים:

  1. מידות המחסן- בטרם רוכשים מדפים למחסן יש צורך למדוד את המחסן באופן מדויק מבחינה האורך שלו, הרוחב שלו והגובה שלו. כמו כן, יש להתחשב במיקום של הדלת על מנת שהתקנת המדפים תאפשר לה להיפתח בצורה נוחה עדיין.
  2. על מנת להתקין את המדפים בצורה נכונה יש לקבוע את כמות המדפים הנדרשת בהתאם לצורך. לא כדאי להתקין יותר מדפים ממה שצריך.
  3. על מנת להתקין מדפים איכותיים במחסן, חשוב מאוד לבחור במדפים שנוח להרכיב אותם. ניתן לרכוש כיום מדפים בשיטת הרכבה של לגו, אשר ניתן לשנות את הגובה שלהם בדרך נוחה וקלה.
  4. גובה המדפים גם הוא פרמטר חשוב מאוד. חשוב מאוד להתקין את המדפים בדיוק לגובה הנכון על מנת שתהיה לכם גישה לכלל הפריטים המאוחסנים במדפים. מדפים הממוקמים גבוה מדי ללא אפשרות גישה נוחה אליהם, הם מדפים שפחות כדאי להתקין במחסן.
  5. עומק המדפים חייב להיבחר בהתאם לעומק הנדרש להתקנת סוג המדפים. חשוב לבחור במדפים אשר ידוע מהי כמות העומק שיש להתקין אותם. ניתן למצוא לא מעט מדפים מודולריים שכאלה.
  6. המרווח שבין המדפים גם הוא חשוב ועל כן, יש לבחור באיש מקצוע אשר יודע מהו המרווח הרצוי בין כל מדף ומדף בהתאם לצרכים.

מחסן משמש חלל הרלוונטי לצורך אחסון פריטים שונים. בין אם מדובר במחסן בחנות כלשהי, בין אם מדובר במחסן בעסק כלשהו ובין אם מדובר במחסן ביתי, הרי שחשוב מאוד לדאוג שהאחסון במחסן יהיה איכותי ויאפשר לכלל הפריטים שמאוחסנים במחסן להיות נגישים עבור כל אדם שנכנס למחסן בכדי לחפש בו משהו.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

מאמרים נוספים

מדפים לספרים

מדפים לספרים

מדפים לספרים – כיצד בוחרים? כאשר מדובר על מדפים למחסן ביתי בכלל ומדפים לספרים בפרט, יש צורך לבחור אותם בצורה

מגירות אחסון

מגירות אחסון

החלטתם לרכוש מגירות אחסון? כל בית פרטי אשר יש בו מחסן, זקוק לפתרונות אחסון למחסן עצמו. על אף שהמחסן מהווה

סגירת תפריט

אם כבר בבית..
זמן טוב לסדר את המחסן

עד 20% הנחה

להזמנות טלפוניות באיסוף עצמי
התשלום בכ.א.

* המבצע לדגם קורי

** ט.ל.ח