פתרונות אחסון

פתרונות אחסון חדשניים למחסנים ביתיים ותעשייתיים

כאשר מדובר על פתרונות אחסון לבית כיום, פתרון האחסון הטוב ביותר הוא ללא ספק מחסן. ישנם אנשים אשר בוחרים לייעד חלל כלשהו בבית למחסן וישנם אנשים המתגוררים בבית עם גינה פרטית ובוחרים לרכוש מחסן חיצוני שיוצב בגינה שלהם. לא משנה אם החלטתם ליצור חלל בתוך הבית עבור מחסן או שבחרתם לרכוש מחסן חיצוני, על מנת שהמחסן לא יהפוך להיות חלל מבולגן וחסר סדר שעושים הכל בכדי להימנע מלהיכנס אליו.

יש צורך לבחור מדפים למחסן אשר יתאימו למחסן עצמו ולצרכי האחסון שלכם. ניתן למצוא כיום מגוון מדפים למחסן ביתי. מבין ההיצע הרב, יש צורך לבחור את המידוף המתאים ביותר עבור המחסן שלכם. מדפים עבור מחסן מהווים כשלעצמם פתרונות אחסון איכותיים ופרקטיים.

 

מדפים למחסן: פתרונות אחסון מצוינים לכל מחסן

מרבית האנשים שיש להם ציוד רב ומשמעותי בביתם, בוחרים במחסן בתוך הבית או ברכישת מחסן חיצוני להצבת מחוץ לכותלי הבית, כדי לאחסן בו את כל הציוד שאין להם צורך בו בתוך הבית. ציוד רב אשר לא משתמשים בו באופן שוטף בתוך הבית, מקטין את חלל הבית הרלוונטי למגורים, יוצר אי סדר בבית ופוגם באסתטיקה של הבית.

אולם, יחד עם זאת, אנשים אשר בוחרים לאחסן את הציוד שלהם במחסן ביתי על מנת שביתם ישאר מסודר ואסתטי, לא פעם אינם דואגים שהמחסן יהיה מסודר ופשוט מניחים בו את הציוד. מה שקורה זה שהציוד נאגר במחסן בצורה לא מסודרת ומרבית האנשים מעדיפים להימנע מלהיכנס למחסן שמהווה חלל צפוף ובלתי נעים לשהייה.

לכן, חשוב מאוד למצוא פתרונות אחסון יעילים עבור המחסן, אשר יאפשרו לו להיות חלל מסודר ונגיש. מדפים למחסן מהווים את פתרונות האחסון הטובים ביותר לכל מחסן כיום.

 

סוגי פתרונות אחסון שונים

כיום, כל מחסן צריך לייעל את הפרודוקטיביות ולהשתמש במיומנות באזור העבודה. בחירה נכונה של פתרונות אחסון תעזור להשתמש באופן רציונלי במשאבי החלל. לכל מחסן יש תכונות עיצוב משלו ופרטים של תהליכי עבודה, מה שמצריך בחירה קפדנית של מערכות אחסון. מדפי אחסון הם אחד המאפיינים העיקריים של מחסן. מדפי מחסן הם מבנה רב-שכבתי המיועד לאחסון חומרים, סחורות, פריטים שונים. מגוון סוגי מדפי מחסנים מאפשרים לבחור מערכת אחסון לכל פרמטר.

ככלל, מדפי אחסון הם מודל המורכב מאלמנטים מבניים של תצורות שונות. העיצוב ופרטי השימוש תלויים בדגם הספציפי של המדף. 

 

הסוגים הנפוצים ביותר של מדפים מודולריים 

מדפים ללא בורג-זוהי דוגמא קלאסית למערכת המדפים המודולרית. אלה נמצאים בכל מקום, החל ממוסכים פרטיים ועד בתי מלאכה תעשייתיים, אתם יכולים למצוא אותם כמעט בכל מקום. יכולת התכווננות, פשטות ההתקנה ורכיבים אופציונליים, כולם כוונו היטב במהלך השנים על ידי מספר החברות המייצרות יחידות אלה כדי ליצור את פתרון האחסון האולטימטיבי.

מערכת מדפים עם קליפסים- מערכת מדפים מודולריים זו מוסיפה קליפסים ידידותיים למשתמש כדי להחזיק את המדפים. מהדקים אלו חוסכים זמן בעת הרכבה ופירוק מדפים ומאפשרים התאמה רבה יותר לחלל. סגנון זה של מדפים הוא כעת האופציה הפופולרית ביותר. מדפים אלו עמידים לאורך זמן, ניתנים להתאמה וקלי משקל, בעלי קיבולת גבוהה ביחס לגודלם.

כיום ערכות מדפים מודולריים נחשבות לפתרונות האחסון הטובות והנוחות ביותר למחסנים תעשייתיים וגם למחסנים ביתיים. בזכות היתרונות הרבים של מערכות מדף אלו ניתן להשתמש בהן לאורך זמן ולכל שימוש. 

 

מדוע כדאי לבחור מדפים לאחסנה למחסן?

כאמור, על מנת שמחסן יהווה את חלל האחסון הטוב והיעיל ביותר, חשוב מאוד שלא לצבור בו כמות משמעותית של ציוד באופן לא מסודר. בסופו של דבר מה שקורה הוא שכאשר יש לבעלי המחסן צורך כלשהו בדבר המצוי במחסן, הוא יתקשה למצוא אותו ולחפש אותו בתוך אי הסדר המצוי במחסן.

על כן, כל מחסן דורש כיום מדפים, התואמים לגודלו ולצרכי האחסון הרלוונטים. כדאי לבחור מדפים למחסן ביתי בהתאם לכמה פרמטרים:

  1. סוג המדפים- ניתן למצוא כיום מדפים לאחסון ציוד כבד, קל או בינוני וניתן לבחור את המדפים בהתאם לסוג הציוד שהמחסן שלכם עתיד לאחסן.
  2. מדפים מהווים פתרונות אחסון מצוינים עבור מחסן, כאשר הם נבחרים בצורה נכונה. על כן, יש צורך לבחור את המדפים בהתאם לגודל הנדרש, לאורך, לעומק שלהם ועוד. כמובן שבטרם בוחרים את המדפים, יש צורך לבחון את גודל החלל הרלוונטי עבורם. רצוי שלא להעמיס במדפים לא נצרכים במחסן וכן, רצוי מאוד שהמדפים לא יפריעו לדלת המחסן להיפתח. כמו כן, המדפים צריכים לאפשר חלל ריק המאפשר לכל אדם להיכנס למחסן בנוחות.
  3. חשוב לבחור במדפים העשויים מחומר גלם איכותי. ניתן למצוא כיום מדפי מתכת, עץ או פלסטיק, כאשר מדפי המתכת מהווים מדפים חזקים, יציבים ואיכותיים. בחירה במדפי מתכת עבור מחסן המשמש לצורך אחסון ציוד כבד בין היתר, זוהי ללא ספק הבחירה הטובה ביותר.
  4. תקציב- חשוב מאוד להתחשב בתקציב העומד על הפרק לצורך רכישת המדפים.
  5. חשוב לרכוש את המדפים מחברה המציעה מדפים איכותיים למכירה, אשר ידוע כי היא בעלת מוניטין חיובי בכל הנוגע למדפים הרלוונטיים לאחסון אותם היא מייצרת או משווקת. 

חברת המדף היא חברה הפועלת מספר רב של שנים בתחום המידוף ומציעה עבורכם מגוון פתרונות לאחסון נוח ופשוט של הסחורה שלכם. בקטלוג המוצרים של חברת המדף תוכלו למצוא את מערכות המדפים להן אתם זקוקים בהתאם לצרכים שלכם, ולקבל אותן עם שליח עד לעסק או לבית שלכם במהירות ובקלות.

 

שאלות נפוצות – פתרונות אחסון

היכן לא ניתן להסתדר ללא פתרונות אחסון יעילים?

בהתאם למטרה המיועדת, מגירות אחסון ומדפים משמשים את החללים הבאים:

מחסן – מערכות עם מדפים עשויים מתכת, לעומס מוגבר.

ארכיון – מערכות עם מדפים צרים על מנת לקבל גישה פתוחה לחומרים.

סחר – בשימוש בחנויות בשירות עצמי, יש גישה פתוחה לסחורה.

משרד – מדפים משמשים לאחסון זמני לתיעוד ודוגמאות מוצרים.

מגוון פתרונות אחסון הוא גדול, מה שמאפשר לבחור ולרכוש מערכת אחסון גם למחסן קטן או לחנות גדולה.

למה כדאי לשים לב בבחירת מדפי אחסון? 

 בבחירת מדפי מחסן כדאי להתייחס לגודל החלל בו הם ימוקמו ולפרטי הסחורה שתהיה מונחות על מדפי האחסון.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

מאמרים נוספים: