מדפים מודולריים

מדפים מודולריים
מדפים מודולריים

מהם מדפים מודולריים ?

מדפים מודולריים לעסקים חייבים להיבחר בצורה הטובה ביותר ובהתאם לצרכים הייחודיים של כל עסק, על מנת שהם יממשו את מטרתם בצורה הטובה ביותר. כאשר מדובר על תפעול נוח ואיכותי של חנויות או מחסנים, הרי שחשוב לדאוג לגמישות. מכיוון שהמציאות במתחמים מעין אלה משתנה כל הזמן.

הרי שחשוב להתאים עבורה את כלל המרכיבים הנוגעים אל העסק. פתרונות מידוף מודולרי עבור עסקים מהווה ללא ספק את הפתרון הטוב ביותר הן עבור שטחי האחסון של העסק והן עבור שטחי התצוגה המוצגים לעיני הלקוחות.

מה מאפיין מדפים מודולריים?

בין אם אתם מחפשים עבור העסק שלכם מדפים למחסן ובין אם אתם מחפשים עבורו מדפי מתכת, הרי שכדאי לכם לבחור בפתרונות מידוף מודולריים המוצעים כיום. מדפים מודולריים הם מדפים שקל ונוח לשנות את הגובה שלהם בהתאם לצרכים הספציפיים בכל נקודת זמן באשר היא.

אפשרות זו, מבטיחה את הניצול היעיל ביותר של כלל שטח המחסן או החנות. מדפים מודולריים אינם דבר זול, אך הם מהווים ללא ספק את פתרון המידוף הגמיש והיעיל ביותר עבור צרכיו המשתנים של כל עסק. מכיוון שההיצע גם בתחום מידוף מודולרי לעסקים הינו מגוון, הרי שחשוב מאוד לבחור את המדפים בקפידה, בהתאם למטרה ולצורך שלהם ובהתאם לפרמטרים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת.

כיצד בוחרים מדפים מודולריים לתצוגה ?

לא מעט חנויות ובתי עסק זקוקים למדפי תצוגה. בתחום המדפים המודולריים ניתן למצוא כיום כמובן גם מדפי תצוגה. אחד מסוגי המדפים המודולריים הפופולאריים ביותר כמדפי תצוגה הם מדפי רשת. מדובר בסוג של מדפים אשר בכוחם לשאת משקלים כבדים, אך מעבר לכך, המדפים הללו הם מדפים אשר עטופים בכרום מיוחד אשר מונע מקורוזיה להתפתח בהם.

מכיוון שקורוזיה מהווה את אחת מהתופעות הבעייתיות ביותר בקרב מדפים שכן היא פוגעת הן בנראות הוויזואלית של המדף והן בפונקציונאליות שלו, הרי שאין ספק שמדפים שלא מתפתחת בהם קורוזיה הם מדפים בעלי יתרון בייחוד כאשר אותם מדפים מיועדים להיות מדפי תצוגה. מדפי רשת מגיעים במגוון רחב של מידות.

ניתן לרכוש מדפים מודולריים מעין אלה במידות הספציפיות אשר כל אדם צריך כאשר מזמינים אותם בהזמנה אישית. ניתן להרכיב את המדפים הללו באופן פשוט, קל ונוח וזאת מבלי שיהיה צורך להשתמש בכלי עבודה.

מדף מודולרי

מדפי קיר

גם מדפי קיר מהווים אופציה איכותית כאשר מדובר במדפים עבור עסקים. מדפי קיר רלוונטיים מאוד הן עבור שימוש משרדי והן עבור בתי עסק המציגים עליהם סחורה. כמו כן, מדובר במדפים יעילים מאוד עבור מטבחים ולכן כאשר מדובר במסעדות, כדאי לבחור למטבח המסעדה מדפים מעין אלה.

מדפי קיר מגיעים במספר קומות בהתאם לדרישות הספציפיות של כל לקוח ובהתאם עומק של 33 ס"מ או 48 ס"מ. ניתן לשלב במדפים הללו מתקנים הרלוונטיים לתליית אביזרים עליהם. מדפי הקיר מורכבים מזרועות פלסטיק, מדרסים מפלסטיק קשיח, זרועות פלסטיק ועוד. היתרון המשמעותי של המדפים הללו הוא האפשרות הקלה והנוחה להסיר אותם לצורך שטיפה.

 

מדפי מתכת – כיצד בוחרים את הטובים ביותר עבור עסקים

מדפי מתכת מהווים את האופציה הפופולארי ביותר הן עבור המגזר התעשייתי והן עבור המגזר הפרטי. היתרון העיקרי של מדפי המתכת כרוך בעובדה שהם יכולים לשאת עליהם משקלים משמעותיים. לא פעם ניתן למצוא עבור מדפים למחסן של מדפי מתכת שיכולים לשאת עליהם עד מאות קילוגרמים.

כאשר בוחרים במדפי מתכת עבור עסקים, חשוב מאוד לבחור את המדפים המתאימים לצרכים הספציפיים של כל עסק. על מנת להבטיח את החוסן של המדפים, יש צורך להתקין אותם בשטח אחסון גדול באופן יחסי. חשוב לוודא שמדפי המתכת עברו תהליך שיגן על הברזל מפני חלודה.

המדפים הטובים ביותר לכל בית עסק כיום, הן לצרכי תצוגה והן לצרכי אחסון במחסן הם מדפים מודולריים. מכיוון שניתן למצוא גם בתחום מדפים לעסקים מגוון רחב של מדפים מסוגים שונים, הרי שחשוב מאוד שכל בית עסק יבחר את המדפים המתאימים ביותר עבור צרכיו. כדאי וחשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום התקנת מדפים לבתי עסק, על מנת שיסייעו לכם לבחור את המדפים המתאימים ביותר לצרכים שלכם וכן, להתקין אותם בחלל בצורה האידאלית. כמו כן, למדפים מודולריים מחיר משתנה וחשוב לערוך השוואה למציאת המדפים האיכותיים ביותר במחיר משתלם לעסק.

 

אז מה היה לנו עד כה?
שתף את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
מאמרים נוספים:
מדפים מודולריים למחסן

מדפים מודולריים למחסן

מדפים מודולריים למחסן – הפתרון האולטימטיבי מדפים מודולריים למחסן הם מדפים אשר נועדו להיות גמישים ביותר. ניתן להרכיב אותם ולהגדיר

פתרונות מידוף למחסן

פתרונות מידוף למחסן

פתרונות מידוף למחסן – כך תשדרגו את שטח האחסון שלכם  אם אתם שוקלים לעדכן את פתרונות מידוף למחסן שלכם, זה