מדפים למשטחים

מדפים למשטחים
מדפים למשטחים

מדפים למשטחים – סקירת שוק

מרבית המפעלים התעשייתיים והמחסנים הגדולים מעמיסים את הסחורה שלהם על גבי משטחים. לרוב מדובר כמובן על ציוד כבד מאוד. בכדי לאחסן את הציוד על גבי המשטח, כל מפעל או מחסן המאחסן על גבי משטחים חייב למצוא את פתרון האחסון הטוב ביותר, אשר יצליח להכיל את המשטחים ואת כל הציוד שעליהם בצורה הטובה ביותר.

פתרון האחסון הטוב ביותר עבור משטחים הוא כמובן: מדפים למשטחים. כיום ניתן למצוא מדפים למחסן בסוגים שונים, אך כאשר מדובר על מדפים למחסן שבו מאחסנים סחורה על משטחים, יש צורך לבחור מידוף איכותי מאוד, חזק מאוד ורלוונטי לאחסון משטחים בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

תכנון מערכת מחסנה שמטרתה היא לאחסן עליה משטחים, חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כיום ניתן למצוא סוגי מדפים לתעשייה אשר מהם ניתן לבחור מדפים לתעשייה, אך כדאי להכיר את אופציית המדפים למשטחים.

מדפים למשטחים – מה צריך לדעת?

כאשר מדובר על מידוף למחסנים תעשייתיים, לרוב הדבר לא יהיה דומה לתחום מידוף לעסקים. מדפים לעסק הם מדפים לרוב יהיו רלוונטיים לצורך אחסנה קלה יותר ממידוף תעשייתי. ‏בניגוד לתחום מדפים לעסק, המדפים התעשייתיים רלוונטיים לצורך העמסת משטחים שכן, ידוע שמחסנים גדולים ומפעלים תעשייתיים מאחסנים את הציוד שלהם על גבי משטחים.

בעוד שמידוף לחנויות דורש מידוף בינוני, הרי שמידוף לצרכים תעשייתיים צריך להיות מידוף בעל יכולת לשאת עליו משקלים כבדים. הקמה של מערכת אחסון הכוללת מדפים למשטחים דורשת ראשית כל את מציאת המקום המתאים עבור המדפים המדוברים. החלל הרלוונטי לצורך אחסנת מדפים למשטחים, חייב להיות מקום אשר מתאים לתנועה רחבה של עגלות ומלגזות אשר מעמיסות את המשטחים המדוברים.

לכן, הדבר הראשון שיש לעשות הוא לוודא שיש שטח המותאם לצורך בניית חלל אחסון עבור הסחורה ושנית ללמוד את השטח. לאחר למידת השטח יש לתכנן בצורה יעילה את המחסן. כמו כן, חשוב מאוד להבין האם במחסן יאוחסנו משטחים בלבד על מדפים למשטחים או שמא לצד המשטחים שיאוחסנו על המדפים יאוחסנו גם קרטונים המכילים סחורה.

חשוב מאוד לדעת שתכנון המקום הרלוונטי לצורך אחסנה משטחים ולא פעם גם קרטונים לצד אותם משטחים, חייב להתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום פתרונות אחסון לרבות מדפים מדפים למשטחים. אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון בתחום, ידעו כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה והיעילה ביותר וליצור עבורכם את שטח האחסון הטוב ביותר במפעל או במחסן.

היכן מומלץ לרכוש מדפים למשטחים?

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות סוגי מדפים למחסן, סוגי מדפים לתעשייה ועוד. בין אם החלטתם ללכת על מידוף מודולרי למחסן שלכם ובין אם החלטתם ללכת על מידוף קבוע, בין אם החלטתם לבחור מדפי אקרו או מדפי קומפקטוס הידועים כמדפים מתקדמים מאוד המנצלים את שטח המחסן בצורה הטובה והיעילה ביותר וכן משמשים לצורך אחסון כבד, הרי שחשוב מאוד לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום פתרונות מידוף לתעשייה, מחסנים גדולים ועוד.

מעבר לעובדה שחברה מעין זאת תציע לכם את המדפים הטובים ביותר עבור משטחים וכן, תסייע לכם לבחור את המדפים בהתאם למשטחים עליהם אתם מעמיסים את הסחורה והציוד שלכם, הרי שהיא גם תיתן לכם אחראיות מלאה על המדפים אותם תרכשו. מעבר לכך, חשוב מאוד שכלל המדפים עבור משטחים שתרכשו יהיו בעלי אישור ממכון התקנים הישראלי שכן, רק כך ניתן לוודא כי מדובר על מערכת מידוף אמינה, שניתן לסמוך עליה כי תבצע את תפקידה בצורה הבטוחה והטובה ביותר.

מעבר לכך, חשוב מאוד לוודא שהחברה מציעה מעבר למידוף למכירה גם שירות של אנשי מקצוע מומחים שיסייעו לכם בתכנון חלל האחסון שלכם שעתיד להכיל גם מדפים למשטחים. ייעוץ מקצועי ומנוסה הוא הדבר החשוב ביותר כאשר מדובר על חללי אחסון גדולים הרלוונטיים לצורך אחסון של ציוד רב וכבד ועל כן, אין לוותר על שירות זה במסגרת החברה שבה תבחרו לרכוש את המדפים למשטחים.

מדוע חשוב לבחור בצורה הטובה ביותר מדפים למשטחים?

על אף שכיום בוודאי ניתן למצוא מדפים פשוטים למדי עבור משטחים, אשר מוצעים במחיר זול באופן יחסי על ידי חברות שונות, חשוב מאוד שתזכרו שבסופו של דבר אחסון משטחים הוא אחסון לא קל. מדובר על אחסון שחייב להתבצע בצורה איכותית על מדפים חזקים ויציבים, העשויים מחומר הגלם הטוב ביותר ומציגים עמידות גבוהה מאוד.

בחירה במדפים לא מספיק איכותיים למשטחים רק בשל המחיר הזול המוצע עליהם, יכולה לעלות לכם ביוקר בטווח הזמן הרחוק יותר על כן, הקפידו לבחור מראש חברה הידועה במוניטין שלה בכל הנוגע לפתרונות מידוף למחסנים לרבות מדפים למשטחים וזאת בכדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר, את המדפים האיכותיים ביותר ובסופו של דבר, את חלל האחסון היעיל והפרקטי ביותר עבור המפעל או במחסן.

אז מה היה לנו עד כה?
שתף את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
מאמרים נוספים:
מדפים למשקל כבד

מדפים למשקל כבד

מדפים למשקל כבד – קריטריונים לבחירת המדפים המתאימים עבורכם? כאשר אתם בוחרים את אופציית המדפים הטובה ביותר למחסן שלכם, שימו

מדפי אחסון למחסן

מדפי אחסון למחסן

מדפי אחסון למחסן – כיצד לבחור נכון מדפים העונים על הצורכים שלנו? כאשר מחליטים כיצד לבחור מדפי אחסון למחסן, יש