מדפים לחנות

מדפים לחנות

כמעט כל עסק אשר יש לו חנות פיזית המציעה מוצרים למכירה, בכדי לסייע ללקוחות להתמצא בחנות ולמצוא כל מוצר אותו הם מחפשים בצורה קלה ונוחה, רצוי לבחור מדפים לחנות אשר יענו על המטרות הללו בצורה הטובה ביותר. מדפים לחנות הם דבר שכל עסק חייב לבחור בקפידה.

מבין את הצורך בסידור החנות בצורה הטובה ביותר. סידור חלל החנות באופן דקורטיבי, מרשים וייחודי הוא ערובה לכך שיותר לקוחות יבחרו להיכנס דווקא לחנות של העסק על פני החנויות של העסקים המתחרים בו. אולם, מעבר לפן הדקורטיבי הכרוך בנראות הוויזואלית ובעיצוב של החנות, יש צורך שלקוחות אשר נכנסים לחנות לצורך רכישת מוצר או מוצרים, יצליחו למצוא באופן קל, מהיר ונוח את המוצרים אשר הם מחפשים.

כיצד בוחרים מדפים לחנות?

כאמור, מדפים לחנות הם ללא ספק דבר חשוב מאוד עבור כל חנות באשר היא. לא משנה איזה מוצרים החנות מציעה למכירה, הרי שעל מנת להציג את המוצרים בצורה נוחה, מרשימה ודקורטיבית ובכדי לאפשר לחלל החנות להיות מסודר, יש צורך לבחור מידוף איכותי לחנות אשר יהיה תואם לגודל החנות ולצרכי האחסון שבחנות בצורה הטובה ביותר. בטרם תבחרו את המדפים עבור החנות שלכם, עליכם לשים דגש על מספר דברים חשובים:

  1. גודל חלל החנות- על מנת שהחנות לא תהיה עמוסה מדי במדפים ועל מנת שהמדפים יתאימו לגודל החנות, יש צורך למדוד את גודל חלל החנות ובהתאם לגודל, לבחור את כמות המדפים הרצויה לכם.
  2. מיקום המדפים- פרמטר נוסף וחשוב שעליכם לעשות בטרם אתם בוחרים מידוף לחנות שלכם הוא לבחור את מיקום המדפים בצורה הטובה ביותר. יש צורך למקם מדפים בצורה נכונה ומתאימה בחנות, על מנת שמוצרי החנות ימוקמו בצורה הנכונה ועל מנת שהחנות לא תהיה בעלת מראה עמוס מדי.
  3. איכות המדפים- איכות המדפים זהו ללא ספק פרמטר חשוב. יש צורך לבחור במדפים העשויים מחומר גלם משובח ואיכותי, אשר ישמשו לצרכי האחסון בצורה הטובה ביותר ולאורך פרק זמן משמעותי.
  4. מידות המדפים- יש להתאים את מידות המדפים בהתאם למידות החנות.
  5. סוג המדפים- רצוי לבחור את המדפים בהתאם לסוג הסחורה שהם צריכים לשאת עליהם. לעיתים יש צורך לבחור במדפים עבור אחסון קל ולעיתים יש צורך לבחור במידוף עבור אחסון ציוד בינוני או כבד.
  6. דקורטיביות- כאשר מדובר על מדפים המצויים בחלל החנות, יש לשים דגש על העיצוב והמראה שלהם. על המדפים להשתלב באופן הרמוני בחנות וליצור רושם חיובי אצל כל לקוח שנכנס לחנות.
  7. מודולריות- כיום רצוי לבחור במערכת מידוף אשר ניתן לשנות ולכוון בהתאם לצרכי האחסון. בעוד שבעבר היה ניתן לבחור מדפים למחסן שיש לקבע באופן הרמטי מבלי שתהיה אפשרות להזיז אותם בלבד, כיום מערכות מידוף מודולריות אשר אינן מקובעות, מאפשרות שינוי בגובה מדפים, הסרת מדפים לא רלוונטיים ועוד והכל בהתאם לצרכי האחסון

מה עוד חשוב לדעת על מידוף לעסקים?

חשוב לזכור שלא מעט עסקים אשר יש להם חנויות פיזיות, מכילים גם מחסן המשמש לאחסון סחורה. על כן, גם את המחסן המשמש לצורך אחסון הסחורה יש צורך לסדר בצורה הטובה ביותר, בכדי למצוא את הסחורה הרלוונטית להוצאה לחנות בשעת הצורך בצורה קלה, נוחה ואיכותית. גם במקרה של מידוף למחסני חנויות, חשוב לבחור מידוף איכותי, התואם לגודל המחסן, סוג הסחורה שמאחסנים במחסן ועוד. רק כך ניתן לשמור על חלל אחסון מסודר במחסן של החנות הפיזית של העסק.

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

מאמרים נוספים

מידוף למחסן ביתי

מידוף למחסן ביתי

חשיבותו של מידוף למחסן ביתי אם יש לכם מחסן ביתי, כדאי מאוד שתסדרו את החלל הפנימי שלו בצורה הטובה ביותר

קומפקטוס

מה זה קומפקטוס?

כאשר מחפשים פתרונות אחסון עבור מחסנים ביתיים, מידוף לחנויות ובאופן כללי, מידוף איכותי עבור מגוון רחב של צרכי אחסון שונים,